Педіатрія

ПЕДІАТРІЯ

pediatrics.jpg
Педіатрія: Де знайти якісні послуги у Івано-Франківську?

Педіатрія: Де знайти якісні послуги у Івано-Франківську?

Педіатрія — це клінічна дисципліна, яка розглядає дитячий організм на всіх етапах росту, визначає причини виникнення захворювань, розробляє методики щодо їх виявлення та терапії.

Що лікує педіатр?

  • інфекційні захворювання (грип та ГРЗ, дизентерія, коклюш, кір, краснуха, скарлатина, вітрянка, свинка);
  • харчові отруєння та ін.

Крім того, педіатр повинен вміти діагностувати хвороби серця і судин, дихальної системи, печінки і нирок, шлунково-кишкового тракту, ураження нервової системи, порушення обміну речовин, інфекційні ураження. У цих випадках педіатр направляє пацієнта до відповідного профільного фахівця і контролює загальний хід лікування.

Що включає в себе прийом педіатра :

На прийомі лікар збирає анамнез (отримує інформацію про захворювання дитини, вивчає скарги , історію хвороби), проводить огляд. Після первинної консультації педіатр виписує направлення на проведення необхідних досліджень (наприклад, зробити посів, здати кров або сечу на аналіз). За результатами обстеження, після вивчення аналізів і досліджень, педіатр призначає лікування, а при необхідності —направляє хворого до лікаря вузької спеціалізації (наприклад, якщо виявлено проблеми із зором — до офтальмолога, при підозрі на хвороби серця — до кардіолога).

Коли йти до педіатра?

Огляд педіатра може бути для дитини як плановим, так і позаплановим. Розглянемо особливості обох варіантів.

Плановий огляд педіатра

  1. До народження. Визначається місце обліку виходячи з найближчого місця проживання і обирається необхідна дитяча поліклініка.
  2. Протягом місяця з моменту виписки з пологового будинку лікар педіатр проводить патронаж на дому.
  3. Після першого місяця життя дитину слід показати лікарю, що є звичайним плановим його відвідуванням. Такий прийом полягає в зважуванні, огляді і у вимірі зросту.
  4. У період протягом першого року відвідування педіатра є щомісячним — подібна схема робить спостереження за дитиною регулярним, з відстеженням особливостей розвитку і можливих відхилень.
  5. Після року. Тут вже відвідування кабінету педіатра здійснюється за необхідністю, якщо не брати до уваги кілька візитів, під час кожного з яких роблять щеплення (це відбувається 1 раз на 3 місяці).

Однак, існують причини, через які відвідування педіатра проходить позапланово:

-підвищення температури, болі в животі, розлади стільця;

-симптоми, які можуть бути пов’язані з інфекцією або алергією — висипання на шкірі, почервоніння очей, нежить, кашель, хрипота;

-сумніви щодо нормального фізичного або психологічного розвитку дитини.

Години роботи

  • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
  • Субота 9:00 - 16:00
  • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги педіатрії

Первинний огляд

Вартість: 300 грн.

Тривалість: 30 хв.

Повторний огляд

Вартість: 150 грн.

Тривалість: 30 хв.

Первинний огляд

Вартість: 300 грн.

Тривалість: 30 хв.

Повторний огляд

Вартість: 150 грн.

Тривалість: 30 хв.

Copyright © 2020 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.