Ендоскопія

ЕНДОСКОПІЯ

endoskopia.jpg
Ендоскопія в Івано-Франківську: підготовка до процедури та обстеження

Ендоскопія в Івано-Франківську: підготовка до процедури та обстеження

Ендоскопія – це медичний метод, який дозволяє заглянути всередину людського організму, щоб спостерігати за змінами всередині тіла та обстежувати внутрішні органи. Це безболісна процедура. За бажанням хворого, може здійснюватися навіть під наркозом. Ендоскопія для організму людини є повністю безпечною, адже апарат проходить увесь спектр дезінфекції високого ступеня.

Функції лікаря-ендоскопіста – обстежити дихальні шляхи та шлунково-кишковий тракт, тобто провести бронхоскопію, гастроскопію та колоноскопію.

В клініці "Медхауз" працює відеоскопічна апаратура фірми "OLYMPUS". Вона дає змогу обстежити шлунково-кишковий тракт, зокрема верхні його відділи (відеоезофагогастродуаденоскопія: стравохід, шлунок, дванадцятипала кишка) та нижні відділи (відеоколоноскопія: товстий кишечник). У товстому кишечнику є змога подивитится всі його відділи: сліпу кишку, ободову кишку, сигмовидну кишку і пряму.

Ендоскопія дає змогу діагностувати найрізноманітніші захворювання шлунково-кишкового тракту (езофагіти, гастрити, дуоденіти, коліти різної етіології та різних форм); виразкову хворобу (не лише виявити наявність патології, але і визначити її локалізацію, розміри і її походження).

Ендоскопія – це метод №1 в обстеженні шлунково-кишкового тракту з виявлення пухлинних і передпухлинних захворювань (поліпи, підслизові новоутвори та онкопатології кожного органу).

Окрім проведення ендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, паралельно проводимо і лікувально-діагностичні заходи. За допомогою додаткових інструментів з метою діагностики може бути застосована біопсія, забір матеріалу на цитологію.

Також пропонуємо і лікувальні процедури:

- поліпектомія – видалення доброякісних пухлин (поліпів);

- зупинка кровотеч з шлунково-кишкового тракту (з виразки, з ерозій) методом лікування, кліпування, діатермокоагуляції.

На ендоскопію скеровує терапевт чи лікар-гастроентеролог.

Для того, щоб оглянути верхні відділи шлунково-кишкового тракту, пацієнт має повечеряти напередодні легкою їжею, а вранці прийти на обстеження натще. З собою мати результати таких обстежень: кардіограму, загальні аналізи крові.

Для обстеження товстого кишечника потрібно напередодні приймати медикаменти, які дають змогу очистити кишечник, щоб можна було його обстежити і виявити наявну патологію.

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги ендоскопії

 • Відеогастроскопія

  400 грн

 • Відеогастроскопія + наркоз

  850 грн

 • Відеоколоноскопія

  860 грн

 • Відеоколоноскопія+ наркоз

  1700 грн

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.