Блог

12 жовт. 2021

Синдром подразненого кишківника – це захворювання, за якого в людини порушується робота шлунково-кишкового тракту, з’являються хронічний дискомфорт і біль у животі. Водночас причин для такого стану немає: усі органи здорові.

На цей синдром страждає 10–15% здорового населення планети, найчастіше це жінки. Але по допомогу до лікарів звертається лише третина. 

05 жовт. 2021

Слинні залози у нашому організмі відповідальні за вироблення слини – рідини, яка важлива для травлення та очищення порожнини рота, захисту зубів від мікроорганізмів. Однак у них можливі запальні процеси, утворення різного ступеня інтенсивності та вираженості.

29 вер. 2021

Гігрома - це пухлиноподібне новоутворення, яке є накопиченням синовіальної рідини суглоба.

Найчастіше утворюється на тильній стороні кисті, та в області суглобів ніг (колінних і гомілковостопних). Але може з’являтися також на долоні або в області пальців. Гігрома є доброякісним утворенням і при малих розмірах видалення гігроми обумовлено тільки косметичним дискомфортом. При збільшенні утворення можуть виникати болі, викликані тиском гігроми на нервові стовбури або на артерії. Гігрома не перероджується в ракову пухлину, не гноїться, але самостійно не проходить.

23 вер. 2021

Ні для кого не буде новиною, що нирки – головний фільтр нашого організму. 

Їх надважлива функція полягає у тому, щоб забезпечити збереження максимальної кількості води, але одночасно профільтрувати всі ті речовини, які повинні бути виведені з організму. Таким чином, безперервно фільтруючи рідину, нирки рятують організм від продуктів напіврозпаду і токсинів, які отруюють його і послаблюють.

14 вер. 2021

Причин для того, чому вам може знадобитися пластика молочної залози, може бути велика кількість, починаючи від бажання носити глибоке декольте і закінчуючи необхідністю її поновлення після народження, хвороб і операцій. Попри причини, пластика молочних залоз може розглядатися з різної сторони питання.

Збільшення грудей або маммопластика – операція, спрямована на збільшення форми і розміру жіночих молочних залоз за допомогою введення імплантатів або власного жиру пацієнта (ліпофілінг грудей).

03 вер. 2021

Маткова труба (фалопієва труба) - це парний трубчастий орган, який по суті справи пов'язує порожнину матки з черевною порожниною. Основною функцією фалопієвої труби є доставка заплідненої яйцеклітини (зиготи) до місця імплантації в ендометрій, яке здійснюється за рахунок перистальтики маткових труб і ворсинок, що вистилають  стінку труби. У разі наявності анатомічних змін в маткових трубах, надходження плідного яйця в матку є складним або неможливим. Часткова непрохідність маткової труби, наявність перешкод у вигляді спайок призводять до «прикріплення» зиготи в ній і розвитку позаматкової вагітності, яка може супроводжуватися небезпечною для життя внутрішньою кровотечею. 

25 серп. 2021

Меланома (або рак шкіри) – найпоширеніше онкологічне захворювання, яке все частіше зустрічається у пацієнтів в будь-якому віці. Захворювання розвивається через пігментні клітини шкіри – меланоцити, а також з родимих плям (їх часто називають пігментними невусами). Даному виду онкології притаманний стрімкий розвиток, а на пізніх стадіях – ураження внутрішніх органів. Саме тому дуже важливо вчасно виявити новоутворення і вибрати правильну тактику лікування, щоб допомогти пацієнту назавжди позбутися хвороби.

18 серп. 2021

Гастроезофагальна рефлюксна хвороба(ГЕРХ) – це порушення травлення, яке вражає нижній відділ стравохідного сфінктера, м’язове кільце між стравоходом та шлунком.  Багато людей, у тому числі вагітні, страждають від печії або кислого присмаку в роті, спричинених ГЕРХ.

10 серп. 2021

Імунна система – це “сторож” організму людини. В нормі вона підтримує постійність внутрішнього середовища завдяки здатності розпізнавати cвої власні та чужорідні антигени, які, як правило, є білками та іншими високомолекулярними структурами. Коли у внутрішнє середовище організму потрапляє чужорідний антиген (бактерії, віруси, сторонні тіла та ін.) клітини імунної системи розпізнають їх та запускають механізм їх знешкодження.

04 серп. 2021

Кожна травма має свої особливості та потребує індивідуального підходу. Тактика лікування та алгоритм дій при переломах кісток залежать від типу перелому, супутніх захворювань, способу життя та віку пацієнта, фізіологічних особливостей його організму. 
Досвідчені ортопеди-травматологи МЦ «Медхауз»  досконало володіють усіма методами оперативного втручання на опорно-руховому апараті. Одним з них є остеосинтез. Виняткова майстерність наших фахівців і досконале володіння технікою остеосинтезу будь-якої складності, допомогло зберегти повноцінне якість життя сотням пацієнтів зі складними переломами та іншими травмами.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.