Блог

12 лип.

Підтяжка обличчя без операцій та ін’єкцій – це реально!

RF-ліфтинг в МЦ «МЕДХАУЗ» 

Повернемо молодість вашої шкіри без пластичних операцій

03 лип.

Повернути жінці зацікавленість до сексу? 

Все про лібідо…

02 черв.

Судинна хірургія – це сукупність методів лікування захворювання судин і лімфатичних протоків. 

19 трав.

Злоякісність чи доброякісність вузла щитоподібної залози достеменно не можна дізнатися при візуальному, пальпаторному  огляді і навіть при УЗД.  

19 трав.

На здоров'я сечостатевої системи кожної людини в будь-якому віці впливає безліч факторів, серед яких переохолодження, інфекції, аутоімунні порушення. На тлі несприятливого впливу може розвинутися звуження сечовипускального каналу (сформуватися стриктура).

04 трав.

Гістероскопія – це високоінформативний метод діагностики, за допомогою якого можна оглянути порожнину матки, канал шийки матки та вічка маткових труб, встановити діагноз і одночасно провести лікування.

10 квіт.

Онкологія посідає третє місце серед причин смертності у світі. Найбільш важливим та ефективним є діагностика та лікування захворювання на початкових стадіях, що збільшує тривалість життя пацієнта та дає змогу повністю його вилікувати. Підхід до лікування онкологічних захворювань є комплексним та включає хіміотерапію та променеву терапію. Невід'ємною частиною лікування онкологічних хворих є онкохірургія. Це високоспеціалізована ланка хірургії, яка займається лікуванням онкологічної патологої та передпухлинних захворювань.

10 квіт.

Онкопатологія займає друге місце по смертності після серцево-судинної патології. Захворюванність на рак порожнини рота на 17 місці. Питома вага смертності хворих на рак порожнини рота  віком 30-54 роки становить 6,6% і є на 4 місці серед злоякісних новоутворів.

05 квіт.

Шкіра в силу особливостей будови та широти фізіологічних функцій є надзвичайно вразливою, і за різноманітністю патологічних процесів перевершує усі інші органи людського організму. Особливе місце в патології шкіри посідають онкологічні захворювання, які можуть бути доброякісними і злоякісними.

01 квіт.

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін.

Copyright © 2020 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.