Блог

14 лип.

Гіпертонічна хвороба - це стійке підвищення артеріального тиску, що має хронічний перебіг без очевидної причини його виникнення. Патологіями серцево-судинної системи страждає близько 25–30% людей. По суті, це хронічне підвищення артеріального тиску більше за 140/90 мм рт. ст. при нормі в 120/80. Діагноз встановлюється при вимірі тиску.

08 лип.

Хоча рак ротової порожнини - це візуальна форма раку, але у 70-80% його виявляють на ІІІ-IV стадіях захворювання.

Смертність протягом 1 року з моменту виявлення поступається місцем лише таким важкодоступним та дороговартісним для діагностики локалізаціям злоякісних новоутворень як рак печінки, рак підшлункової, рак мозку, шлунку, стравоходу.

Регулярні обстеження, тобто, скринінг слизової оболонки рота є важливим кроком для раннього виявлення хвороби, таким чином підвищується успішність лікування до 90%.

02 лип.

Консультація уролога - важливий терапевтичний захід, без якого не можна обійтися, якщо ви хочете перевірити здоров'я сечостатевої системи і виявити хвороби, пов'язані з нею, на ранніх стадіях розвитку. Завдяки консультаційному огляду лікар-уролог зможе встановити точний діагноз і призначити лікування за протоколами, які йдуть в ногу з часом.

22 черв.
Тепла пора року - саме час ласувати ягодами, яких зараз вдосталь на ринках, прилавках супермаркетів і власних грядках. Ці сезонні продукти являють собою справжню вітамінну бомбу, багату цінними мікроелементами і антиоксидантами.
 
Ягоди — це не просто їжа, а функціональна їжа, тобто така, що допомагає знизити ризики чи полегшити перебіг якихось захворювань. Зокрема, завдяки антоціанам та вітамінам ягоди мають антиоксидантні, протимікробні, протизапальні і нейро- та кардіопротекторні властивості. А недостатнє споживання фруктів та ягід нещодавно визнали однією з причин передчасної смертності.
16 черв.

Дисплазія – це процес неправильного розвитку тканин, частин тіла, або окремих органів. При вираженій дисплазії шийки матки порушується будова тканин органу на клітинному рівні.

Увага! При постановці діагнозу «дисплазія шийки матки» лікування потрібно починати негайно, оскільки дисплазія є передраковим станом!

10 черв.

Пацієнти, які скаржаться на біль в задньому проході й виділення крові, часто приписують ці симптоми геморою. Геморой, справді, досить поширене захворювання прямої кишки, однак не єдине з подібними симптомами. 

02 черв.

Гонартроз – це ураження колінного суглоба, яке відбувається внаслідок руйнування колінного хряща та подальших змін його структури. До даного захворювання найбільш схильні жінки в похилому віці.

25 трав.

Сьогодні поговоримо з Оксаною Гнатищак про стан, який призводить до дискомфорту багатьох жінок, порушуючи їх звичний ритм життя.

Гірсутизм - це такий стан у жінок, коли на обличчі, грудях та спині, появляється надмірне чи грубе темне волосся за чоловічим типом. Зазвичай, такий стан виникає через надлишок чоловічих статевих гормонів, зокрематестостерону. Тривалий високий рівень андрогенів може призвести до вірилізації. Що це таке? А це:

11 трав.

Зазвичай пацієнти вважають, що гнійні захворювання шкіри є малозначними, тому дуже часто борються з ними самостійно, народними методами, а це дуже неправильно. Адже ці захворювання можуть призвести до поганих наслідків.

05 трав.

Хоча сіль не впливає на рівень цукру, серцеві хвороби у діабетиків зустрічаються часто. Кардіологи рекомендують скоротити рівень щоденного споживання солі до 1 500 мг або менше. Їжа з високим вмістом солі – це супи, солоні закуски типу чіпсів і попкорну, напівфабрикати і фаст-фуд. Дієта з низьким вмістом солі допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань і високого артеріального тиску.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.