Блог

Інтимні перетворення: секрети лабіопластики (зменшення малих статевих губ)

04 груд.

Здавалося б красива, цікава та розумна жінки, а в очах -  невпевненість та сум, вона несмілива в поводженні з чоловіками, закрита до спілкування. Так можемо описати когось сі своїх подруг, родичів, а можливо й себе. А проблема цього психологічного дискомфорту може бути захована в інтимній сфері жінки.  Її непокоїть зовнішній вигляд власних статевих органів, а от говорити про це з кимось соромно.

Однак проблему можна виправити і повернути впевненість та жіночу чарівність. І в цьому Вам допоможуть спеціалісти МЦ «МЕДХАУЗ».

Лабіопластика – зменшення розмірів малих статевих губ, вирівнювання країв та відновлення їх симетричності.

Коли рекомендована пластика статевих губ?

Причинами зміни розміру малих статевих губ може бути як генетична схильність, так і гормональні зміни в організмі. Часто під час вагітності збільшується рівень багатьох гормонів, таких як пролактин, прогестерон, які відповідають за формування жіночих статевих органів. Малі статеві губи можуть збільшуватися після других чи третіх пологів через гормональний сплеск.

Вони виступають за краї великих статевих губ і створюють для жінок як фізичний, так і психологічний дискомфорт.

Відтак жінки відчувають неабиякі незручності при їзді на велосипеді чи заняттях спортом. При статевому акті малі статеві губи можуть завертатися всередину, натирати. Жінка не отримує бажаної насолоди, адже постійно соромиться  зовнішнього вигляду своїх статевих органів.

Як відбувається лабіопластика?

Підготовка до операції вимагає стандартного медичного обстеження –загальний аналіз крові, група крові, RW, коагулограма, загальний аналіз сечі, мазок на флору.

Лабіопластика може бути проведена як під загальним, так і під місцевим видом знеболення. Сама операція триває від 40 до 60 хв.  Тактика та вибір методу проведення оперативного втручання обговорюється індивідуально з пацієнткою.

           Варто звернути увагу, що лабіопластику у МЦ «МЕДХАУЗ»  роблять за допомогою радіохвильового апарата, який має  ще й бактерицидну дію.  Перевагами цього методу є те, що одночасно відбувається різання і коагулювання країв рани, крововтрата мінімальна. Шви після операції не потрібно знімати.  Операції проводять в ідеально стерильних умовах, що має велике значення при загоєнні ран.

«Ми в професійному плані підросли настільки, що після операції не видно місця розрізу. Навіть колеги-гінекологи після того, як пацієнтка пройде період реабілітації, не завжди можуть побачити, що  жінці робили інтимну пластику», - розповідає лікар-гінеколог МЦ «МЕДХАУЗ» Олена Бартловська.

Спеціалісти звертають увагу на те, що лабіопластика в жодному випадку не впливає на здатність жінки народжувати природнім шляхом.

Період реабілітації

  • Дуже важливо в період реабілітації перших кілька днів дотримуватись рекомендацій лікаря, приймати антибіотики, відмовитися від шкідливих звичок, впродовж тижня обмежити довготривале сидіння, носіння тісної білизни
  • Результати оперативного втручання оцінюються через 1 місяць після його проведення.
  • Інтимне життя можна відновити через 2-3 місяці після операції

Які зміни жінки відчувають після операції?

Відсоток жінок, які наважуються прийти до лікаря з такою проблемою, невеликий, розповідає Олена Бартловська. І все це через сором визнати проблему.

Однак іванофранківчанка Ольга наважилася на такі перетворення в своєму житті. Каже, результат перевершив очікування. А комплексів наче й не було.

«Хотіла б розказати про свою операцію! Два місяці назад я зробила лабіопластику  в клініці "МЕДХАУЗ" у професіонала своєї справи лікаря-гінеколога Олени Тарасівни Бартловської!

Операція пройшла дуже легко і успішно! Зараз уже і забула про неї, все дуже швидко зажило. Результат мені сподобався одразу ж, хоча ще був набряк. Всі комплекси відразу зникли, після операції відчуваю себе зовсім іншою людиною.  Я навіть не думала, що лабіопластика змінить мене не тільки фізично, але і психологічно. Підвищилась самооцінка, я стала впевненішою в собі. 

Звичайно ж інтимне життя значно покращилось )))) Лабіопластику рекомендую всім, у кого є хоча б найменший комплекс щодо цього! - розповіла Ольга.