Дієтологія

Здоровий спосіб життя і правильне харчування стають одним з пріоритетних цілей в буденних справах населення. Всі ми хочемо чудово виглядати та мати гарне самопочуття.

Сьогодні полиці магазинів переповнені продуктами харчування, проте не кожний з нас може вибрати з усього асортименту здорову їжу і скласти з неї свій раціон. Нині саме цю задачу на розв’язання передають – лікарю дієтологу.

Дієтологія – це розділ в медичній науці, тісно переплетений практично з усіма медичними дисциплінами, адже без правильного харчування лікування принесе небагато користі.
Дієтолог – це фахівець, який володіє фундаментальними знаннями в області фізіології харчування і впливу їжі на здоров’я організму і лікування хвороб.
Ми, як провідний медичний центр Івано-Франківська, притримуємось тези про те, що всі хвороби повинні лікуватися в тандемі лікаря-спеціаліста та дієтолога. Тоді такі результати будуть приголомшливими.

Найкращий дієтолог в Івано-Франківську – спеціаліст МЦ «Медхауз»

Послугами дієтолога МЦ «Медхауз» сьогодні користуються люди, які хочуть схуднути або поправити своє здоров’я за рахунок переходу на правильне харчування. Варто пам’ятати, що дієтолог – це такий ж лікар, і консультувати по Інтернету або за один прийом вирішити всі ваші проблеми він не може. Якщо ви налаштовані знайти хорошого фахівця, шукайте лікаря у шанованій клініці або працюючого приватно, і налаштуйтеся на довгі і приємні зустрічі з ним. Він повинен супроводжувати вас по життю, періодично коректуючи і поправляючи ваше харчування і спосіб життя відповідно мінливих обставин.

Чому саме дієтолог МЦ «Медхауз»?

  • Він не позиціонує прихильність дієті, розробленої самостійно, або який-небудь з модних або зіркових дієт. Всі люди індивідуальні, і неможливо, щоб одна дієта підходила всім. Лікар не створить для вас дієту на першому ж прийомі – вона буде розроблятися етап за етапом, у міру вашого обстеження і досягнень.
  • Наш лікар на ваші доводи запропонує рівноцінну альтернативу на ваш смак. Він розповість про шкоду і користь всіх продуктів з вашого холодильника, і відповість докладно і доступно на всі ваші запитання.
  • Наш спеціаліст не скаже: “Ти схуднеш на 10 кілограмів за тиждень”, адже всі ми знаємо, що процес скидання ваги у кожного йде індивідуально. Лікар окреслить вам реальні перспективи і способи їх досягнення поетапно.
  • Дієтолог нашого центру не використовує у своїй практиці коктейлі, пігулки та порошки “для схуднення”. Він може прописати необхідні вам вітаміни після обстеження.
  • Хороший дієтолог завжди порадить вам режим харчування і розповість равду, особливо про можливі небезпеки і протипоказання.

У медичному центрі «Медхауз» все створено аби Ви забули про хвороби, адже кожна людина має свої особливості, і основне завдання дієтолога – це складання особистих рекомендацій по вірному харчуванню та урахуванням всіх індивідуальностей пацієнта!
З професійним дієтологом Ви пліч-о-пліч здобудете бажану форму та самопочуття!

Найменування медичної послуги Вартість
Первинний огляд 420 грн.
Повторний огляд 150 грн.

Складання індивідуальної програм харчування:

- для зниження ваги ;

- для набору маси;

- при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево-судинної системи.
420 грн.

Розробка раціону харчування для:

- дітей;

- підлітків;

- вагітних чи годуючих.
420 грн.
VIP – супровід пацієнтів 420 грн.
Складання схем харчування для післяопераційних хворих 420 грн.